ב-אקטואליה, פרטיות המבקרים שלנו חשובה לנו ביותר. מסמך מדיניות פרטיות זה מתאר את סוגי המידע האישי שמתקבל ונאסף על ידי אקטואליה וכיצד הוא משמש.

עוגיות אתרים

אנו משתמשים במספר עוגיות שונות באתרנו. אם אינך יודע מהם קובצי Cookie, או כיצד לשלוט או למחוק אותם, אנו ממליצים לך לבקר ב http://www.aboutcookies.org לקבלת הנחיות מפורטות.

נכון לעכשיו אנו מפעילים מדיניות ‘הסכמה משתמעת’ שמשמעותה אנו מניחים שאתה מרוצה מהשימוש הזה. אם אינך מרוצה, עליך לא להשתמש באתר זה, או למחוק עוגיות אקטואליה לאחר שביקר באתר, או עליך לגלוש באתר באמצעות הגדרת השימוש האנונימית של הדפדפן שלך (המכונה “גלישה בסתר” בכרום, “בפרטיות” עבורואבקספלורר של מיקרוסופט, “גלישה פרטית” בפיירפוקס ובספארי וכו ‘)

אקטואליה אינה משתמשת בעוגיות באמצעות הסימון מבוסס של אתר זה, או במאמרים ובדפים. עם זאת, ספקי צד ג’ שהפרסומות שלהם מוצבות באתר זה עשויים להשתמש בעוגיות או במשואות רשת. להלן פירוט של ספקים אלה.

עוגיות צד שלישי ומפרסם

ל- אקטואליה אין גישה או שליטה על קובצי קוקיס  אלה!

גוגל ניתוח נתונים

אנו משתמשים בזה כדי להבין כיצד משתמשים באתר כדי לשפר את חווית המשתמש. נתוני המשתמשים כולם אנונימיים.

תוכל ללמוד יותר על עמדתה של גוגל ביחס לפרטיות בכל הנוגע לשירות הניתוח שלה בכתובת http://www.google.co.uk/intl/iw/analytics/privacyoverview.html

גוגל אדסנס

גוגל משתמשת בעוגייה זו כדי לדווח לנו על ביצועי המודעות המוצגות ב- אקטואליה. נתוני המשתמשים כולם אנונימיים.

תוכל לדעת יותר באופן כללי על גוגל ועל המדיניות והעקרונות שלה בכל הנוגע לפרסום בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/ads/